top of page
Selective focus of woman petting golden

Specjalistyczne Usługi Transportu Zwierząt

Specjaliści od przemieszczania i relokacji Twoich futrzastych przyjaciół - dużych czy małych.

Contact Us

Thanks for submitting!

Our Promise

Call Today on: +34 928 344 580 OR +44 (0)7365 734 003

dog and suitcase.jpg

Przewozimy Twoje najbardziej cenione zwierzaki od punktu A do punktu B, jakby były naszymi własnymi futrzanymi małymi przyjaciółmi!

Services
dogs car.jpeg

Szybki Transport Zwierząt

LĄDEM LUB SAMOLOTEM - TY DECYDUJESZ

Lądowym od A do B

Twój pupil podróżuje z naszym kierowcą, który będzie karmił, poił i wyprowadzał twojego ukochanego pupila przez całą jego podróż

Van.png

Szybka Obsługa

Zazwyczaj w ciągu 5 dni mamy Twojego zwierzaka w miejscu docelowym. Ale szczegóły podamy podczas rezerwacji.

Legal.png

W Pełni Legalny i Ubezpieczony

W pełni ubezpieczeni na transport zwierząt, posiadamy wszystkie wymagane licencje i przestrzegamy wszelkich przepisów zdrowotnych

How Can We Help?

Poznaj Annette

NASZ SPECJALISTA OD TRANSPORTU ZWIERZĄT

Annette New Purple.png
Phone Icon

Zadzwoń Bezpośrednio do Annette:
+34 666 504 625

Miłośnik zwierząt i specjalista od transportu zwierząt. Dowiezie Twoje ukochane zwierzaki tam, gdzie nam powiesz, tak szybko, bezpiecznie i tak komfortowo, jak to tylko możliwe.

"W pełni legalna i ubezpieczona usługa. Podane przez nas ceny zawierają wszystko i nie ma żadnych ukrytych dodatków ani niespodzianek. Gwarantowane!"

Tetimonials

CO MÓWIĄ LUDZIE

MOONIEBELLA

Na każde pytanie odpowiadali bez problemu! Nie wiem jak bardzo mogę podziękować za całą pomoc i wsparcie! Dziękuje Ci bardzo bardzo mocno!! .

HELEN ABRAM

Przenoszenie naszych rzeczy z Anglii na Fuerteventurę w 20-stopowym kontenerze było bardzo stresujące. Ale z Woodside nie mogło być lepiej. Świetna obsługa i gorąco polecam.

JAN THOMPSON

Nie mogę wystarczająco podziękować Woodside, zwłaszcza Jamesowi za przetransportowanie moich 5 psów z Anglii, wszystkie przybyły całe i zdrowe. Nie zawaham się użyć ich ponownie... kciuki w górę.

3 dog photos for website.png

James i Annette witają Cię w Woodside Cargo SL (działającym również jako Usługi Relokacji) - wiodącej firmie relokacyjnej na Wyspach Kanaryjskich.

Nasze główne biuro znajduje się na Fuerteventurze, ale nasza działalność ma zasięg globalny. Jesteśmy dumni z tego, że Twój ruch jest tak prosty i bezbolesny, jak to tylko możliwe, i robimy to od 2003 roku.

 

Jesteśmy kompletnym punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z relokacją. Od materiałów do pakowania po wysyłkę, robimy wszystko.

 

Niezależnie od tego, czy skontaktujesz się z nami telefonicznie, e-mailem, na naszej stronie internetowej, czy osobiście na wyspie, możemy pomóc Ci spełnić marzenie o wielkim ruchu i nowym życiu.

 

Wiemy, że przeżyjesz z nami dobre i bezstresowe doświadczenie, a z przyjemnością przewieziesz swojego ukochanego zwierzaka od A do B: szybko, bezpiecznie i wygodnie.

 

Jak możemy sprawić, by Twój ruch się urzeczywistnił?

 

 

James i Annette

Untitled design.png

Zadzwoń dzisiaj pod numer: +34 928 344 580 LUB +44 (0)7365 734 003

About Us
bottom of page